Menu

6 dôvodov prečo si požičať spoločenské šaty

20. októbra 2015
Modely šiat na požičanie Požičovňa šiat - krásne-šaty.sk

Prečo je najlepšie si spoločenské šaty požičať od nás?

Na každú udalosť chcete mať iné krásne spoločenské šaty a zároveň chcete mať v šatníku miesto aj na ďalšie kúsky? Máme pre Vás riešenie – šaty Vám požičiame a do Vášho šatníka tak môžu pribudnúť ďalšie kúsky na každodenné nosenie. Ako bonus Vám ručíme, že v našich šatách sa budete cítiť úžasne a všetci naokolo z Vás nebudú vedieť spustiť oči. Prečítajte si nasledujúce dôvody, prečo je požičanie šiat od nás tou najlepšou voľbou zo všetkých.

Požičovňa šiat - krásne-šaty.sk

1. Šaty na každú príležitosť

Ak sa chystáte na svadbu, promócie, oslavu alebo Vás čaká stužková slávnosť, prípadne iná spoločenská udalosť, ktorá si vyžaduje, aby ste vyzerali reprezentatívne a čo najlepšie, v tom prípade sme pre Vás tá správna voľba. V našich ateliéroch a v e-shope ponúkame široký sortiment kvalitných spoločenských šiat. Okrem spoločenských šiat u nás nájdete aj elegantnú módu šaty vhodné na voľno časové aktivity, šaty do práce – tzv. biznis šaty, šaty na rodinné oslavy alebo len tak do mesta, na kávičku s priateľkami.

Požičanie akýchkoľvek šiat na akúkoľvek udalosť

2. Šaty akéhokoľvek strihu, materiálu či farby

Na našej požičovni šiat je skvelé to, že Vám garantujeme, že každá z Vás (mladá slečna, budúca nevesta či staršia pani – napríklad nevestina mama), ktorá jeden z našich ateliérov navštívi, si u nás vždy nájde šaty, ktoré ju očaria a krásne jej sadnú. Šaty si môžete požičať, prípadne zakúpiť v akejkoľvek farbe, materiály alebo strihu. Čierne, červené, modré, či ružové alebo šaty v inej farbe? Máme. Tylové, saténové, čipkované, šifónové, či šaty z iného materiálu? Máme. Vzadu dlhé, vpredu kratšie, rybí strih, vintage, či princeznovské šaty? Máme. Na výber u nás máte viac ako 700 šiat skladom. Nie je možné, aby ste si u nás nenašli tie svoje vysnívané krásne šaty.

Modely šiat na požičanie

3. Garancia jedinečnosti

Čo by to už len bol za trápny moment, ak by sa na jednej spoločenskej udalosti objavili nebodaj dve dámy, ktoré by mali na sebe rovnaké šaty? No hotová katastrofa. Určite to nikdy nechcete zažiť a s našimi šatami sa Vám to ani nikdy nestane. Ak si požičiate akékoľvek šaty od nás, garantujeme Vám, že sa na rovnakej spoločenskej udalosti nestretneme s dámou v rovnakých šatách. Pri každej rezervácii a objednávke starostlivo kontrolujeme, či už niektorá iná dáma nemá podobné alebo rovnaké šaty na tú istú udalosť rezervované alebo kúpené.

4. Prispôsobujeme sa módnym trendom

Neustále sledujeme čo je nové na červenom koberci, vo svete módy a módneho dizajnu. Našu ponuku spoločenských šiat pravidelne aktualizujeme o najtrendovejšie a najhorúcejšie módne novinky tak, aby ste mali vždy na výber len tie najlepšie a najkrajšie spoločenské, či elegantné šaty. Preto už teraz môžete v našom e-shope nájsť kolekciu šiat, ktoré budú hitom budúceho roka v sekcii Kolekcia 2016. Poznáme totiž zaručené tipy ako byť neodolateľná a trendy.

5. Budujeme sieť

Snažíme sa o to, aby naše šaty boli k Vám vždy čo najbližšie. Nie sme len taká obyčajná požičovňa s jednou pobočkou. Chceme, aby naše krásne šaty boli dostupné pre každú z Vás. Či už ste z Bratislavy, Zvolena alebo napr. z Košíc. Ak nie ste z Popradu alebo Bratislavy (kde máme ateliéry so šatami) nevešajte hlavu. Za našimi šatami nemusíte precestovať pol republiky, aby ste si ich mohli vyskúšať. Naše šaty pricestujú za Vami. Ako? Veľmi jednoducho. Rozhodli sme sa, že na Slovensku vybudujeme sieť krásnych šiat. Zatiaľ sa nám to darí a preto si dnes šaty môžete vyskúšať priamo v našich spomínaných ateliéroch alebo v jednom z odberných miest, ktoré máme po celom Slovensku. Jediné čo musíte spraviť je – vybrať si šaty, ktoré sa Vám páčia a odberné miesto, ktoré je najbližšie k Vášmu bydlisku.

6. X-krát požičať je viac ako jedenkrát kúpiť

Myslíme si, že všetky ženy, ktoré majú rady krásne veci a zaujímajú sa o módu, zbožňujú nosiť krásne šaty a chcú sa cítiť ako Kleopatra, ktorá dodnes predstavuje symbol ženskej krásy. Úplne tomu rozumieme, lebo aj my – ženy v tíme krásnych šiat – sme také isté. Riadime sa mottom – „X-krát požičať je viac ako jedenkrát kúpiť.“ Nie raz, nie dvakrát sa už stalo, že v priebehu jedného roka akoby sa vrece roztrhlo so svadbami, na ktoré ste boli pozvané a zrazu Vaša sestra, sesternica, bratranec, najlepšia kamarátka, dcéra, syn, neter alebo synovec sa chystajú pred oltár, že? Vám ako jedna z prvých myšlienok napadne – „Aké šaty si len oblečiem? Pôjdem opäť v tých čo som bola naposledy alebo si mám kúpiť nové, aj keď budem musieť siahnuť hlbšie do peňaženky?“ S nami nebudete musieť ísť ani v šatách, ktoré ste už na sebe mali a zároveň nemusíte utratiť za nové šaty veľké množstvo peňazí. Vieme, že kúpa krásnych spoločenských šiat odkrojí nemalú čiastku z Vášho rozpočtu. Preto za najlepšiu voľbu považujeme POŽIČANIE ŠIAT od nás. Požičanie Vás nebude stáť toľko, čo by ste dali za šaty v prípade, ak by ste sa rozhodli si ich kúpiť. Samozrejme pre tie z Vás, ktoré sú predsa len „maniačky do krásnych šiat“ a chcú mať doma nádhernú zbierku, ponúkame možnosť aj zakúpenia. Pozitívom je tiež to, že sa Vám šaty možno po čase prestanú páčiť, nebudú už viac trendy a IN alebo Vy schudnete/priberiete a šaty ostanú ležať v skrini. Možnože sa Vám ich podarí predať, ale určite so stratou. Preto….

Požičanie šiat krásne-šaty.sk

Predchadzajúci článok

Červená farba
Blog

Zmyselná červená farba vo svete módy a šiat

Farby spoločenských šiat nevplývajú len na nás, ale aj na ľudí, s ktorými v nich prichádzame do styku. Ako je to s červenou farbou vo svete módy a šiat?

Nasledujúci článok

Svadobné šaty z pierok
Blog

Spoločenské šaty z pierok, zvodná originalita

Pierka sú v móde in! Zdobia nielen dlhé spoločenské šaty, svadobné šaty ale aj krátke koktejlky, špičkoví dizajnéri ich veľmi radi používajú, prečo?
Stužková

Šaty na stužkovú 2016 / 2017

Ako si vybrať šaty na stužkovú? Blíži sa ten krásny čas všetkých maturantov – stužková. Stužková je len raz za život a každé dievča chce vyzerať najkrajšie z triedy. Vhodné […]
Stužková

Akcia stužková 2017 - pravidlá

Zľava 30% platí: 1. na zapožičanie šiat skladom 2. len pre stužkárky (neplatí pre partnerky stužkárov, stužkárske mamy) 3. plná výška požičovného musí byť uhradená do konca akcie
Stužková

Aké šaty vybrať na stužkovú pre mamu?

7 tipov pre mamy na stužkovú! Deň na ktorý všetci starší radi spomínajú a mladí sa naň s očakávaním tešia. Áno správne máme na mysli stužkovú. Táto oslava dospelosti je […]
Šaty pre postavu typu špendlík
Stužková

Ako si správne vybrať šaty (nielen) na stužkovú

Správny výber spoločenských, elegantných či svadobných šiat ovplyvňujú viaceré faktory, najdôležitejším však je typ vašej postavy. Zistite aká je tá vaša.