×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Skúšanie krásnych šiat – jednoducho a rýchlo

Krásne šaty si môžete vyskúšať nie len v našich kamenných pobočkách ale tiež v odberných miestach, že neviete ako funguje skúšanie cez odberné miesto? Potom si určite prečítajte týchto pár bodov.

Čo je vlastne odberné miesto?

Odberné miesto je spôsob, akým si môžete vyskúšať šaty skladom, navštíviť nás však môžete aj v jednej z našich kamenných pobočiek v Poprade (Murgašova 86) alebo v Bratislave (Krížna ul. 17), kde sme pre vás v pondelok až piatok od 10:00 do 17:00 a v sobotu vás radi obslúžime od 9:00 do 12:00. Teraz však späť k odberným miestam, šaty vám odošleme do daného mesta nášmu externému spolupracovníkovi, kde si ich následne môžete vyskúšať. Náš kolega sa s Vami telefonicky skontaktuje (dohodnete si čas a miesto skúšania). Odberné miesto je zvyčajne partnerský beauty salón, čiže napr. kaderníctvo, nechtové štúdio a pod. Odberné miesta máme vo viacerých slovenských mestách, ktorých presný zoznam si môžete pozrieť v sekcii „Ako funguje odberné miesto?„.

Odberné miesta - krásne-šaty.sk

9 krokov k vysnívaným šatám

Nasledovných 9 krátkych krokov vám umožní vlastniť alebo si požičať vysnívané krásne šaty.

1. krok: Napíšte nám

Ak sa Vám zapáčia niektoré z našich šiat a chcete si ich vyskúšať, jednoducho vyplňte vaše miery a kontaktné údaje, my vám následne ochotne poradíme, dohodneme a naplánujeme s vami všetko potrebné.

2. krok: Vyplňte dôležité informácie

Spätne Vám zašleme krátky dotazník, ktorý je potrebné starostlivo vyplniť. V dotazníku vyplníte kontaktné údaje, vaše miery, kódy spoločenských šiat, ktoré si chcete vyskúšať (pri každých šatách v e-shope nájdete unikátny kód napr. S01237), podstatné je tiež odberné miesto, v ktorom máte záujem si šaty vyskúšať. Majte na pamäti, že miery sú najdôležitejší údaj, preto dbajte na to, aby ste sa zmerali čo najpresnejšie. O tom, ako sa správne zmerať si môžete prečítať v článku Ako si správne zmerať miery, nachádza sa v ňom aj video tutoriál. 😉

3. krok: Dohodneme termín skúšania

Keď od Vás obdržíme všetky potrebné informácie, šaty pripravíme a zašleme na Vami vybrané odberné miesto. Taktiež Vám zavoláme a dohodneme si s Vami termín skúšania, aký Vám bude vyhovovať.

4. krok: Skúšanie šiat, hurá!

Skúšanie šiat s Vami absolvuje naša externá spolupracovníčka, ktorá Vám so šatami pomôže a spíše s vami v prípade potreby úpravy na šatách (skrátenie, zúženie a iné).

5. krok: Spíšeme zmluvu a vyplatíte sumu za požičanie šiat

Ak sa po vyskúšaní šiat rozhodnete, že si šaty kúpite, nezabudnite si so sebou priniesť hotovosť. V prípade, že si šaty budete chcieť zapožičať, spíšeme s Vami Zmluvu o prenájme šiat. Zmluva sa podpíše v dvoch vyhotoveniach, pričom jedno z nich ostane Vám. Po spísaní zmluvy je nutné vyplatiť cenu za vypožičanie šiat, ktorú uvádzame pri každom modeli šiat v e-shope. Preto si na skúšanie so sebou prineste v každom prípade aj peniaze v hotovosti, vyhneme sa tak zbytočným komplikáciám.

6. krok: Vyzdvihnete si šaty na zapožičanie

V prípade, že si šaty nepotrebujete požičať ihneď, pošlú sa naspäť na pobočku Krásnych šiat, kde na Vás budú čakať, až do dňa, kedy ich opätovne zašleme na zvolené odberné miesto, kde si ich vyzdvihnete. Zvyčajne sa šaty vyzdvihujú jeden alebo dva dni pred udalosťou, na ktorú ich potrebujete. Dôležité upozornenie – pri vyzdvihnutí šiat musíte zaplatiť 50 €, ktoré slúžia ako depozit, v prípade poškodenia šiat. Týchto 50 € Vám vrátime, ak sa nám šaty vrátia v takom stave, ako sme Vám ich odovzdali.

7. krok: Ste neodolateľne krásna a zábava je v plnom prúde

Požičovňa a predaj spoločenských šiat krásne-šaty

8. krok: Vrátite nám šaty

Šaty je potrebné vrátiť v prvý pracovný deň po Vašej spoločenskej udalosti na odberné miesto. V žiadnom prípade ich neperte a ani nijak inak nečistite.

9. krok: Garantujeme Vám, že budete spokojná

Snažíme sa robiť všetko preto, aby ste s našimi šatami a službami boli maximálne spokojná. Budeme veľmi radi, ak sa nám pochválite fotkou v krásnych šatách a tiež ak nás ohodnotíte na stránke Heureka.sk. Čím pomôžete nejednej nerozhodnej dáme, či slečne. Určite Vám budú za Vašu recenziu vďačné. 🙂

Spokojné zákazníčky požičovne a predajne šiat krásne-šaty

Aj toto sú naše spokojné zákazníčky 🙂

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na [email protected]

Tím krásne-šaty.sk