×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Výber dokonalých spoločenských šiat k pleti, vlasom a očiam

Plesová sezóna je čo nevidieť tu a to pre nás dámy znamená, milú povinnosť, vybrať si tie najkrajšie plesové šaty, v ktorých pretancujeme celú noc.

Šaty na ples 2016Plesy sú jednou z tých spoločenských udalostí, na ktorých sa môžeme ukázať v tom najlepšom prevedení seba samých. Krásne večerné šaty, vysoké lodičky, upravené nechty, dokonalé doplnky, skvelý make-up a na hlave krásny účes. Toto všetko predsa nemáme každý deň, a preto sú pre nás ženy, tieto momenty skrášľovania a príprav milou a príjemnou súčasťou prípravy na úžasnú plesovú noc.

Možnosť zažiariť nie len na parkete

Plesová sezóna okrem skvelej noci plnej dobrého jedla, najlepšieho vína, hudby a skvelých priateľov, prináša možnosť ukázať sa v inej vizáži ako v bežný deň. Plesy 2016 sú tou správnou udalosťou, kde môžete aj vy zažiariť. Skúste sa na začiatok zamyslieť nad tým, ako chodia ľudia okolo Vás oblečení v bežný, ničím výnimočný deň. Možno dospejete k záveru, že prevažná väčšina nosí najmä všedné, ničím zaujímavé kúsky oblečenia, ktoré sú častokrát v tmavých a zemitých farbách.  Rifle či klasické čierne nohavice, pohodlné tričko, mikina alebo sako. Pre mnoho ľudí je pohodlnosť v práci či v škole na prvom mieste. Samozrejme, nájde sa aj niekoľko výnimiek, pre ktorých je móda záľubou, vášňou a neodmysliteľnou súčasťou ich životov.  A to platí, tak u mužov, ako aj u žien. Teraz však chceme poukázať na hneď niekoľko príležitostí:

  • Príležitosť byť párkrát do roka (či už na plesoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach s predpísaným nóbl dress kódom) hviezdou a kráľovnou večera, tanečného parketu.
  • Príležitosť ako sa v priebehu jednej noci zmeniť zo sivej myšky na žiarivú bohyňu.
  • Príležitosť vymeniť tmavé farby za očarujúce a luxusné spoločenské plesové šaty v krásne žiarivých farbách od nás.

Vystúpte z komfortnej zóny

Rozmýšľate nad tým, v akých plesových šatách, by ste sa chceli predviesť najbližšie? Dovoľte nám poradiť Vám. 🙂 Mnoho žien sa obáva nosiť farby, lebo nevie, ktoré z farieb im pristanú najviac. Pritom stačí použiť malú pomôcku. Že akú? Hľadanie tých najkrajších pre Vás dokonalých plesových šiat Vám uľahčí Vaša pleť, v „spolupráci“ s farbou očí a vlasov.

Nechajte Vaše vlasy a oči rozhodnúť, ktorá farba sa do Vášho outfitu hodí najviac a tiež jej presný odtieň, ktorý je tou najlepšou voľbou pre Vás.

Krásne plesové šaty k tmavšiemu odtieňu pleti a tmavým vlasom

Spoločenské šaty pre tmavé typyCeloročne „opálené“ dámy, resp. tie z Vás, ktoré sa môžu hrdo pýšiť tmavšou pokožkou majú zvyčajne tmavé vlasy a aj oči. Najlepšie farby pre dámy s takýmto typom pleti sú tie, ktoré budú vytvárať kontrast, čím sa docieli svieži a rozjasnený vzhľad. Čím tmavšiu pokožku máte, tým viac si svetlé farby môžete dovoliť. Tmavé odtiene a tropické farby nie sú pre Vás až tak lichotivé. Biele, svetlo ružové, modré či červené šaty sú tie, po ktorých by ste mali siahnuť.

Inšpirujte sa naším výberom, pre Vás:

Dlhé modré spoločenské šaty

Dlhé ružové spoločenské šaty

Dlhé ružovkasté spoločenské šaty

Dlhé nebíčkovo modré spoločenské šaty

Dlhé žlté spoločenské šaty

Dlhé červené spoločenské šaty

Krásne plesové šaty k „stredne tónovanej“ pleti

Spoločenské šaty pre tmavšietypyDámy s takýmto odtieňom pleti by sa mali zamerať na ružové, béžové, vínové, či kráľovsky alebo námornícko modré šaty. Olivovo hnedá, tmavo hnedá, pistáciovo zelená a fialová sú farby, ktoré nie sú pre dámy so stredne tónovanou pleťou tou najvhodnejšou voľbou pri výbere.

Pre Vás milé dámy vyberáme tieto modely:

Dlhé cyklaménové spoločenské šaty

Dlhé tmavomodré spoločenské šaty

Dlhé béžové spoločenské šaty

Dlhé bordové spoločenské šaty

Dlhé pudrové spoločenské šaty

Dlhé krémové spoločenské šaty

Krásne plesové šaty pre svetlú pleť u blondínok, ryšaviek a červenovlások

Spoločenské šaty pre svetlé typyDámy so svetlou pleťou sú väčšinou blondínky, červenovlásky či ryšavky so svetlými očami. Pastelové odtiene a tlmené farby pristanú Vašej pleti najviac, poobzerajte sa po zelenej, modrej, hnedej či staroružovej. Vyhýbať by ste sa mali svetlým farbám, ktoré by splývali s Vašou pokožkou, ale taktiež aj ťažkým a tvrdým farbám, ktoré by až príliš zvýrazňovali kontrast medzi farbou pleti a farbou šiat. Veľký pozor si dajte aj na krikľavé a neónové farby, tie odporúčame zvoliť skôr v doplnkoch.

Šaty v takýchto farebných odtieňoch sú pre Vás ideálne:

spolocenske-saty-pistaciovozelene-kamienkove-saty-dlhe-zelena

spolocenske-saty-luxusne-hnede-saty-rybieho-strihu-dlhe-hneda

spolocenske-saty-jemne-pastelovo-zelene-saty-zo-sifonu-dlhe-zelena

spolocenske-saty-dlhe-bezove-spolocenske-saty-dlhe-hneda

spolocenske-saty-decentne-plesove-saty-dlhe-modra

Čierne šaty a oddanosť k nim

Ak ste presvedčené o tom, že ostanete verná a oddaná nesmrteľnej čiernej farbe, tak i pre Vás máme v ponuke neodolateľné čierne šaty, z ktorých nikto počas večera nebude vedieť spustiť oči:

Dlhé čierne spoločenské šaty zo šifónu

Dlhé luxusné čierne spoločenské šaty

Dlhé zlato čierne spoločenské šaty

Dlhé zdobené čierne spoločenské šaty

Dlhé čierne spoločenské šaty s vlečkou

To však nie je všetko! Našu celú ponuku nájdete na našom e-shope krasne-saty.sk. Okrem toho, ak si chcete byť istá, že na 120 % budete trendy a jedinečná, odporúčame Vám nakuknúť do sekcie Kolekcia 2016, kde nájdete najnovšie módne vychytávky spoločenských šiat.