Menu
Farby roku 2016 vo svete módy
Blog

Dokonalé farby šiat pre hostí na svadbu

Farby roka 2016, ako stvorené pre svadobčanky „Chystám sa na svadbu a mám dilemu. Akú farbu šiat mám zvoliť?“ Našli ste sa v predošlej vete? Tento článok je ako stvorený […]
Top farby v móde
Blog

TOP 10 módnych farieb na jar 2016

Top farby zo sveta módy a šiat Vhodné farebné skombinovanie outfitu a výber trendy farebného kúsku je niekedy boj a dá nám každej zabrať. Naše zákazníčky si hneď po vstupe do ateliérov […]
Svadobné trendy na rok 2016
Blog

Svadobné šaty – TOP TRENDY 2016

Top trendy svadobných šiat na rok 2016! Pomaly ale isto sa nám zosvadobnieva, prichádza sezóna svadieb a gradujú svadobné prípravy. My vám tieto chvíľky radi uľahčíme, hlavne čo sa týka […]
Dlhé spoločenské šaty na promócie
Blog

Šaty na promócie – aké si vybrať?

Aké spoločenské šaty zvoliť na promócie? Pracujete na diplomovej práci, dokončujete ju alebo ste tá šťastná, ktorá už ju má napísanú a nebodaj aj zviazanú? 🙂 Je čas na oddych […]
Krásne šaty na redový tanec
Blog

Šaty na redový tanec

Šaty na redový tanec sú dôležitá súčasť svadobného večera. Aké šaty zvoliť na redový tanec a podľa čoho ich vyberať? Poradíme vám.
Dress codee odevná etiketa
Blog

Dress code pre ženy – ako sa nestrápniť

Dress code ženského obliekania – prínos alebo záťaž? Obliekate sa podľa seba alebo podľa etikety? Aké sú pozitíva a negatíva dress code?
Dress code
Blog

Plesové šaty na rok 2016!

Krásne plesové šaty na rok 2016! Výber tých naj modelov podľa typu vašej pleti, vlasov a očí. Vďaka nim sa stanete kráľovnou parketu a večera.
Malé čierne šaty
Blog

Malé čierne šaty – nenahraditeľný kúsok

Malé čierne šaty alebo little black dress, sú nadčasovou nenahraditeľnou súčasťou módy už takmer storočie, prinášame vám prierez ich zaujímavou históriou.
Odberné miesta - krásne-šaty.sk
Blog

9 krokov k požičaniu a kúpe krásnych šiat

Krásne šaty si môžete vyskúšať nie len v kamennej predajni ale tiež v odbernom mieste, v krátkych bodoch zistíte postup skúšania pre požičanie, či kúpu šiat.
Ako sa správne odmerať
Blog

Ako si správne zmerať miery

Pri správnom výbere spoločenských šiat je potrebné vedieť presné miery hrudníka, pásu a bokov. Taktiež je potrebná dĺžka šiat. Pozrite si video.