+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 12-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu
Dlhé spoločenské šaty na promócie
Blog

Šaty na promócie – aké si vybrať?

Aké spoločenské šaty zvoliť na promócie? Pracujete na diplomovej práci, dokončujete ju alebo ste tá šťastná, ktorá už ju má napísanú a nebodaj aj zviazanú? 🙂 Je čas na oddych […]
Blog

Popolnočné šaty pre nevestu, aké si vybrať?

Popolnočné šaty pre nevestu, sú veľmi dôležité, aké si máte vybrať? Spísali sme pre vás 6 dôležitých rád a tipov, tak príjemné čítanie.
Žltá farba vo svete módy a šiat
Blog

Energická žltá farba vo svete módy a šiat

Spoločenské šaty v žltej farbe, vďaka ktorým budete zaručene originálna. Ako na nás vplýva žltá farba na oblečení a aký odtieň si vybrať?
Krásne šaty na redový tanec
Blog

Šaty na redový tanec

Šaty na redový tanec sú dôležitá súčasť svadobného večera. Aké šaty zvoliť na redový tanec a podľa čoho ich vyberať? Poradíme vám.
Dress codee odevná etiketa
Blog

Dress code pre ženy – ako sa nestrápniť

Dress code ženského obliekania – prínos alebo záťaž? Obliekate sa podľa seba alebo podľa etikety? Aké sú pozitíva a negatíva dress code?
Dress code
Blog

Plesové šaty na rok 2016!

Krásne plesové šaty na rok 2016! Výber tých naj modelov podľa typu vašej pleti, vlasov a očí. Vďaka nim sa stanete kráľovnou parketu a večera.
Malé čierne šaty
Blog

Malé čierne šaty – nenahraditeľný kúsok

Malé čierne šaty alebo little black dress, sú nadčasovou nenahraditeľnou súčasťou módy už takmer storočie, prinášame vám prierez ich zaujímavou históriou.
Odberné miesta - krásne-šaty.sk
Blog

9 krokov k požičaniu a kúpe krásnych šiat

Krásne šaty si môžete vyskúšať nie len v kamennej predajni ale tiež v odbernom mieste, v krátkych bodoch zistíte postup skúšania pre požičanie, či kúpu šiat.
Ako sa správne odmerať
Blog

Ako si správne zmerať miery

Pri správnom výbere spoločenských šiat je potrebné vedieť presné miery hrudníka, pásu a bokov. Taktiež je potrebná dĺžka šiat. Pozrite si video.
Spoločenské šaty, v ktorých zažiarite
Blog

Krásne spoločenské šaty = záruka neodolateľnosti

Spoločenské šaty sú jednoducho úžasné. Prečo šaty milujeme nielen my, ale aj naši muži? Aký pozitívny vplyv majú na naše zdravie?