Menu
Spoločenské šaty, v ktorých zažiarite
Blog

Krásne spoločenské šaty = záruka neodolateľnosti

Spoločenské šaty sú jednoducho úžasné. Prečo šaty milujeme nielen my, ale aj naši muži? Aký pozitívny vplyv majú na naše zdravie?
Svadobné šaty 2016
Blog

Svadobné šaty na rok 2016 zo svetového móla

Svadobné šaty z kolekcie americkej návrhárky Claire, na rok 2016, ktoré predstavila v New Yorku na svadobnom veľtrhu, majú viacero zaujímavých prvkov.
Svadobné šaty z pierok
Blog

Spoločenské šaty z pierok, zvodná originalita

Pierka sú v móde in! Zdobia nielen dlhé spoločenské šaty, svadobné šaty ale aj krátke koktejlky, špičkoví dizajnéri ich veľmi radi používajú, prečo?
Modely šiat na požičanie
Stužková

6 dôvodov prečo si požičať spoločenské šaty

Je pravda, že na každú udalosť túžite mať iné krásne spoločenské šaty? No chcete mať v šatníku miesto aj na iné kúsky? Bez problémov - šaty, vám požičiame.
Červená farba
Blog

Zmyselná červená farba vo svete módy a šiat

Farby spoločenských šiat nevplývajú len na nás, ale aj na ľudí, s ktorými v nich prichádzame do styku. Ako je to s červenou farbou vo svete módy a šiat?
Krátke tylové spoločenské šaty
Blog

Tylové šaty - nový ošiaľ vo svete módy

Zistite prečo sú tylové šaty, šaty s tylovou sukňou či len tylové sukne tak obľúbené u všetkých vekových kategórií žien.
3 možnosti nákupu šiat
Blog

3 možnosti nákupu šiat

Krásne-šaty.sk vám ponúkajú 3v1, nie sú len obyčajný internetový obchod, spoločenské šaty si u nich môžete kúpiť, požičať alebo dať ušiť na mieru.
Vyberáme krásne šaty na stužkovú
Blog

7 krokov k výberu šiat

Aj vy máte niekedy problém s výberom šiat? Krásne-šaty.sk vám poradia ako si správne vybrať spoločenské šaty a čo všetko je potrebné pri výbere riešiť a ako postupovať.
Šaty pre postavu typu špendlík
Stužková

Ako si správne vybrať šaty (nielen) na stužkovú

Správny výber spoločenských, elegantných či svadobných šiat ovplyvňujú viaceré faktory, najdôležitejším však je typ vašej postavy. Zistite aká je tá vaša.
Vitajte na blogu krasne-saty.sk
Blog

Začíname blogovať

Krásne-šaty.sk začínajú blogovať, vďaka čomu sa dozviete o nich všetko potrebné a všetky informácie nájdete na jednom mieste - na blogu.