×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Svadobné šaty 2016 podľa americkej návrhárky Claire Pettibone

V Krásnych šatách sledujeme najnovšie módne trendy z celého sveta a to nie len čo sa týka spoločenských šiat. Samozrejme nezabúdame ani na všetky budúce nevesty a trendy v svadobnej „brandži“. Čo je pre každú nevestu jednou z najdôležitejších vecí pri príprave svojho svadobného dňa, ktorý by mal byť nezabudnuteľný? No predsa SVADOBNÉ ŠATY.

Svadobné šaty 2016

Preto sme si dnes pre Vás pripravili článok týkajúci sa najnovšej kolekcie svadobných šiat, ktoré pochádzajú z dielne známej a uznávanej americkej módnej návrhárky – Claire Pettibone. V jej svadobných šatách sa vydávalo už niekoľko prominentných amerických hviezd. Z nedávnych spomenieme napr. herečku Nikki Reed, ktorá sa vydávala v apríli tohto roku práve v šatách od Claire Pettibone a jednu z jej svadobných fotografií môžete vidieť nižšie.

Svadobné šaty 2016

Americká módna návrhárka Claire Pettibone

Vráťme sa ale späť ku samotnej Claire, tá predstavila tento mesiac v New Yorku svoju najnovšiu kolekciu svadobných šiat na rok 2016. Kolekciu nazvala ako „The Gilded Age“ – „pozlátený vek“. Svadobné šaty z tejto kolekcie predstavila 10. – 12. novembra v New Yorku na svadobnom veľtrhu, ktorý predstavuje obrovskú akciu, konajúcu sa pravidelne každý rok, a to dvakrát – v apríli a októbri. Dizajnéri z celého sveta sa hrnú do „Big Apple“ (prezývka pre New York), aby mohli spropagovať svoje nové kolekcie šiat médiám, tlači a samozrejme aj prominentným zákazníčkam. Čo sa týka návrhárky Claire, tak tá prekvapila nie len všetkých zúčastnených, ale vraj aj samú seba, pretože po minuloročnej výnimočnej kolekcii „Gothic Angels“, sa jej aj tentokrát podarilo pripraviť impozantnú show spojenú s prezentáciou jej novej kolekcie svadobných šiat. Jej prehliadka pripomínala ako keby scénu z rozprávky, v ktorej by ste si chceli aj Vy zahrať princeznú, nevestu.

Svadobné šaty s „Pettibonskými“ prvakami

Každé z predstavených svadobných šiat majú v sebe zachované klasické „Pettibonské“ prvky, ktoré šatám dodávajú punc éterickosti – teda vlečky a jemné čipky. Avšak novosťou v jej novej kolekcii svadobných šiat boli práve zlaté prvky (pozlátená čipka), ktoré boli elegantne a s gráciou rozmiestnené na rôznych častiach svadobných šiat. Neviem nájsť tie správne slová, ktorými by sa dala opísať výzdoba, komplikovanosť, prepracovanosť a vysoká úroveň kvality remeselného spracovania týchto šiat. Claire dokáže veľmi elegantne a rafinovane pracovať s čipkou – veď posúďte samé. Prezrite si aj vy tieto výnimočné svadobné šaty a načerpajte novú inšpiráciu, zo sveta módy. 😉

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Svadobné šaty 2016

Váš názor nás zaujíma

Čo na ne hovoríte? Páči sa Vám tento (pre nás nový) štýl svadobných šiat? Vedeli by ste si predstaviť, žeby ste sa v takýchto šatách vydávali aj Vy? Niektoré dámy možno povedia, že určite nie. Chápeme, každý máme vlastný vkus a každej z nás sa páči niečo iné. Áno a tiež musíme podotknúť, že síce tieto svadobné šaty nepredstavujú klasické strihy na aké sme my ženy na Slovensku zvyknuté, musíte však uznať, že majú svoje čaro. Napíšte nám Váš názor, sme naň zvedaví. Možno sa aj v našej ponuke objavia svadobné šaty na podobný štýl. 😉 Necháme sa všetci prekvapiť ako sa budú trendy svadobných šiat vyvíjať aj u nás, na Slovensku.

Zdroj: fotografie svadobných šiat sme použili zo stránky – lovemydress.net