×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Top trendy svadobných šiat na rok 2016!

Pomaly ale isto sa nám zosvadobnieva, prichádza sezóna svadieb a gradujú svadobné prípravy. My vám tieto chvíľky radi uľahčíme, hlavne čo sa týka výberu svadobných šiat. Prinášame vám svadobné trendy na rok 2016 priamo zo svetových módnych mól. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa inšpirovať tým najlepším čo v svadobnej móde rok 2016 prináša. Určite je čím, to nám môžete veriť, ale veď presvedčte sa samé. 🙂

Svadobné trendy na rok 2016

Výber svadobných šiat

Pri výbere svadobných šiat netreba nič nechávať na náhodu. Veď na čo prvé sa vás opýta kamarátka keď prídete zo svadby? No predsa na to, ako vyzerala nevesta a aké mala šaty. Bez pochýb sú v svadobný deň všetky oči na neveste, jej dokonale upravenej vizáži a krásnych svadobných šatách. Už dávno neplatí, že šaty musia byť výlučne nadýchané, honosné, či biele. No nepredbiehajme a pozrime sa na svadobné trendy v šatách na rok 2016, ku každému z nich vyberáme šaty z našej ponuky 🙂 stačí kliknúť na obrázok a uvidíte viac:

Jednoduché svadobné šaty bez výstrihu

Prvým trendom je jednoduchosť, v ktorej je krása. Ako nevesta v súčasnosti nepotrebujete prečačkané svadobné šaty a veľa doplnkov na to, aby ste vynikli. Stačí aj úplne klasický štýl pohodlných padavých šiat, bez nápadného výstrihu. Kladie sa tu dôraz na vašu prirodzenú krásu a pohodlie počas celého svadobné dňa.

Jednoduché svadobné šaty bez výstrihu

Jednoduché svadobné šaty s V-čkovým výstrihom

Trendy sú naopak aj šaty s hlbokým výstrihom v tvare písmena „V“. Svadobné šaty s takýmto výstrihom si môžu dovoliť obliecť najmä tie nevesty, ktoré sú menej obdarené v horných partiách tela. Cieľom tohto výstrihu totiž nie je pobúriť, ani pôsobiť príliš pútavo a sexy. Má ísť o jemné romantické prepojenie jemných svadobných šiat s dekoltom nevesty. Z našej ponuky vyberáme nasledujúce šaty, ktoré majú veľmi zaujímavú a pútavú aj zadnú časť.

Svadobné šaty s hlbokým výstrihom V

Svadobné šaty v jemných farebných odtieňoch

Ďalším svadobným trendom na rok 2016 sú šaty s jemným farebným odtieňom napríklad staroružovej, ružovej, červenej alebo marhuľkovej farby. Tie nevesty, ktoré nie sú stotožnené so snehobielymi svadobnými šatami, majú šancu byť práve v tejto svadobnej sezóne naozaj trendy.

Svadobné šaty v jemných farebných odtieňoch ružovej

Svadobné šaty s crop topom

To čo bolo za čias našich prababičiek, či babičiek neúnosné je dnes už v poriadku. V móde je stále obľúbenejším tzv. crop top – teda tričko alebo iný vrchný odev odhaľujúci driek, bruško alebo pupok ženy. Áno crop top a svadba v roku 2016 idú dokopy. Svadobné šaty s crop topom sú jednoznačne zaujímavým spestrením svadobnej etikety pre nevesty. Sú kombináciou elegantnosti a neformálnosti zároveň. Sú vhodné najmä pre tie nevesty, ktoré radi idú s dobou a taktiež radi odhalia kúsok zo svojej dokonalej postavy.

Crop top svadobné šaty

Pierkové svadobné šaty

Akékoľvek pierkové aplikácie a povrchové úpravy šiat sú viac ako vítané. Ide o trochu extravagantnejší trend pre svadobné šaty, vhodný najmä pre extravagantnejšie typy neviesť. Takéto šaty sú jednoznačne spestrením možno pre niekoho všedných bielych materiálov, z ktorých bývajú svadobné šaty šité. Pierka môžu byť len na niektorých detailoch svadobných šiat, či napr. na celej sukni. Inšpirovať sa môžete aj s modelmi z našej ponuky šiat.

Pierkové svadobné šaty

Svadobné šaty s kvetovanou potlačou

Áno, áno a ešte raz áno. Kvety, romantika, svadba, svadobné šaty idú jednoznačne dokopy. Kvetované potlače sú obľúbené v rôznych štýloch, na rôznych druhoch oblečenia a tiež pri odievaní sa na akúkoľvek udalosť. Kvetované potlače už dávno nie sú doménou len nás žien, obľúbené sú aj u pánov, najmä čo sa týka letných outfitov. Kvetovaná potlač prichádza v roku 2016 aj do módneho sveta svadieb. Takže, ak milujete kvety a máte ich radi aj v spojení s módou, určite môžete siahnuť aj po takomto extravagantnejšom kúsku svadobných šiat s kvetovanou potlačou. My vyberáme nasledujúce modely šiat.

Svadobné šaty s kvetovaným vzorom

Svadobné šaty z vrstiev tylu, šifónu alebo čipky

Svadobné outfity neviesť idú takmer od nepamäti ruka v ruke aj s čipkou, tylom a šifónom. Nie je tomu inak ani v svadobných trendoch na rok 2016. Čím viac vrstiev čipky, tylu, či šifónu, tým lepšie. Najmä čo sa týka svadobný sukní. Môžeme tu vidieť isté prepojenie s tzv. tutu sukňami, ktoré sú veľmi trendy a obľúbené u všetkých vekových kategórií. Z našej ponuky vyberáme nasledujúce tri modely šiat, ktoré určite majú niečo do seba.

Svadobné šaty s objemnými šifónovými sukňami

Svadobné šaty v odtieňoch šedej a striebornej

Opäť, to čo by naši starí rodičia považovali možno za zle vyprané, sa stáva realitou. Ďalším z trendov svadobných šiat na rok 2016 sú „zašednuté“ svadobné šaty, teda ušité z materiálov a látok v rôznych odtieňoch šedej farby, ale taktiež v striebornej, ktorá sa nám už vo väčšej miere spája so svadbou a svadobným dňom. My vyberáme nasledujúce modely bledunko šedých dlhých šiat.

Svadobné šaty sivej farby

Nohavicové svadobné overaly pre nevesty

Nakoniec trošku odlišnou trendovou vychytávkou svadieb sú svadobné overaly pre nevesty. Uznávame, že tento trend je vhodný naozaj len pre tie najextravagantnejšie nevesty. Ide zväčša o biele a do strieborna ladené overaly, ku ktorým si nevesty obúvajú vysoké lodičky, čím podčiarkujú svoju ženskosť. Svadobné overaly zatiaľ v ponuke nemáme, no ak by ste mali záujem, radi vám ho ušijeme na mieru, napr. tento:

Svadobný overal pre nevestu

Jednotlivé svadobné trendy na rok 2016 sa navzájom samozrejme nevylučujú, preto môžete vsadiť aj na ružovkasté svadobné šaty s crop topom a pierkovou sukňou. V prípade, že tieto trendy pekne zladíte budete zaručene neodolateľnou paňou vášho svadobného dňa. Naše krásne šaty vám v tom radi pomôžu. 😉