×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Krasne-saty.sk začínajú blogovať – prečítajte si náš prvý článok…

Nerobíme biznis, vytvárame životný štýl.“ Keďže toto je naše heslo, ktorým sa od začiatku riadime, rozhodli sme sa ho použiť aj pri prvom článku na našom novom blogu. Rozhodli sme sa ho venovať našej (samozrejme aj Vašej, robíme to pre Vás) spoločnosti Krásne-šaty.sk, aby ste sa viac dozvedeli o tom kto sme, čo robíme, ako to robíme a prečo to robíme – všetky informácie tak nájdete na jednom mieste. Naším zámerom je prinášať Vám, milé dámy, pocit šťastia a vyčariť úsmev (nielen) na Vašich perách. Vaša spokojnosť odzrkadľuje našu kvalitu a originalitu.

Vitajte na blogu krasne-saty.sk

Ešte predtým ako prejdeme k samotnému článku, Vás oficiálne vítame na našom blogu a prajeme príjemné čítanie. Pohodlne sa usaďte, vezmite si šálku kávy alebo pohár dobre vychladenej limonády a v pohodlí si prečítajte čo sme si pre Vás pripravili. Dúfame, že sa Vám blog bude páčiť a nájdete v ňom veľa cenných a užitočných rád, postrehov a tipov.

Ako sme vlastne vznikli?

Za všetkým stojí mladá, krásna a módu milujúca žena – Petronela. Práve ona je „centrom všetkého“ a vďaka nej si dnes môžete u nás nájsť tie najkrajšie spoločenské alebo svadobné šaty ako z rozprávky. Už je to pár rokov čo Peťa dostala nápad a nebála sa ho využiť. Dnes okrem nej samej tvorí tím Krásnych šiat aj niekoľko ďalších šikovných, kreatívnych a ambicióznych ľudí so zmyslom pre krásu, originalitu i dizajn. Ale späť k tomu, čo predchádzalo vzniku… Vraví sa, že ak sa pohrávate s myšlienkou podnikania, musíte premeniť to, čo Vám prekáža, v niečo, čo Váš problém vyrieši. A takto to bolo aj pri vzniku Krásnych šiat. „X-krát požičať je viac ako jedenkrát kúpiť.“ Určite s nami budete súhlasiť, že obliecť si krásne spoločenské šaty viackrát, nie je pre nás to pravé. Predsa každá z nás chce byť krásna, výnimočná a jedinečná pri každej spoločenskej akcii. Ale na druhej strane vieme, že pri nákupe jedných spoločenských, prípadne svadobných šiat je nutné siahať hlbšie do našich peňaženiek. Úplne súhlasíme. Práve preto sme tu pre Vás MY – Krásne-šaty.sk a ponúkame Vám viacero variant „nákupu“ spoločenských šiat, vďaka ktorým, určite neostanete bez povšimnutia. U nás si šaty môžete:

  1. požičať – ak chcete mať na každú udalosť iné šaty a zároveň chcete mať v šatníku miesto aj na iné kúsky, s nami to nie je žiaden problém. Šaty, ktoré si oblečiete iba raz, nemusíte kupovať za plnú cenu, ale jednoducho si ich požičiate a ušetríte peniaze na ďalšie krásne šaty. ☺
  2. dať ušiť na mieru – ak máte problém s konfekčnými veľkosťami, my v tom problém nevidíme. Vysnívané šaty z nášho portfólia Vám radi ušijeme.
  3. kúpiť – ak Vaše nové šaty chcete jednoducho vlastniť. V našej ponuke nájdete viac ako 600 modelov kvalitných spoločenských a tiež svadobné šaty skladom, v rôznych farebných, materiálových a strihových prevedeniach, vhodné pre dámy, slečny a tiež dievčatá, vo veľkostiach od 32 až po 50. Okrem toho v našich ateliéroch nájdete aj rôzne doplnky a šperky. Jednoducho po čom vy túžite, my určite máme. Stačí si len vybrať.

*Viac o tom, ako prebieha požičiavanie, kúpa a šitie šiat na mieru sa dozviete v ďalšom článku.

Ak ste si „tie svoje vyvolené“ šaty už vybrali, neváhajte nás kontaktovať – [email protected] alebo priamo navštíviť v našich ateliéroch v Poprade (Murgašova 86) alebo Bratislave (Krížna 17), kde sa Vám ochotne bude venovať kvalifikovaný personál, ktorý Vám poradí pri výbere Vašich dokonalých šiat. Ak Vám však nevyhovuje cestovanie k nám, môžete využiť aj naše odberné miesta, kam Vám šaty pošleme na vyskúšanie. Stačí si vybrať jedno z odberných miest – Bratislava, Čadca, Košice, Nitra, Prešov, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Trnava a Žilina. V prípade, ak sa rozhodnete využiť online predaj resp. online nákup, poskytneme Vám aj v tomto smere taký servis, aby ste boli maximálne spokojná.

Dúfame, že sa Vám náš koncept páči a prejavíte nám dôveru, aby sme ju mohli premeniť vo Vašu spokojnosť.

Prajeme Vám krásny deň a tešíme sa na (prípadné) stretnutie s Vami.

Váš tím krásne-šaty.sk