×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu
Kto sme

Sme kreatívni, šikovní, ambiciózni ľudia, so zmyslom pre krásu, originalitu i dizajn a spolu tvoríme jeden tím Krásne-šaty.sk. Máme radi módu, aktuálne trendy, jedinečnosť a eleganciu. Práca je naším koníčkom a robíme ju s radosťou.

Krásne-šaty.sk ako spoločnosť, vdychuje modernú, technologicko-inovatívnu dušu do oblasti luxusnej spoločenskej módy. Poháňajú nás najmodernejšie technológie, jedinečný prístup k skladovému manažmentu a zopár šikovných ľudí. Dávame slovu „vlastniť“ nový, doteraz nepredstaviteľný význam a meníme tak pohľad na on-line a off-line nakupovanie.

Pobočky

Nie sme jeden butik, ktorý má "nejakú" webovú stránku. Sme sieť kamenných pobočiek a menších odberných miest, ktorých účelom je – možnosť si šaty vyskúšať. Radi vám ich pošleme na pobočku, ktorá je pri Vás najbližšie, kde sa o vás postará kvalifikovaný personál, ktorý vám s ochotou poradí. Samozrejme chápeme, že nie vždy je možné navštíviť našu pobočku, či odberné miesto a preto sme zaviedli sofistikovaný systém, vďaka ktorému vieme overiť všetko potrebné aj on-line. Mačku vo vreci nechajte iným, vy nakupujte u nás s istotou.

Zoznam pobočiek

foto

Poprad

Predajňa a požičovňa spoločenských, elegantných a svadobných šiat, Krásne-šaty.sk Poprad, Murgašova 86, Po-Pia 12:00-17:00, So 9:00-12:00

foto

Nitra

Odberné miesto Krásne-šaty.sk – Nitra, možnosť vyskúšania a prevzatia si dámskych spoločenských, elegantných a svadobných šiat, na akúkoľvek udalosť.

foto

Čadca

Odberné miesto Krásne-šaty.sk – Čadca, možnosť vyskúšania a prevzatia si dámskych spoločenských, elegantných a svadobných šiat, na akúkoľvek udalosť.

foto

Bratislava

Idea

Byť výnimočný nie je jednoduché, ale my sme túto výzvu prijali a dnes máme veľa spokojných zákazníčok. Čo ich k tomu viedlo? Všetky dobre vieme, že obliecť si tie isté šaty viackrát nie je to pravé orechové. Tak prečo si šaty kupovať za plnú cenu, keď si ich oblečiete iba raz? Veď si ich môžete jednoducho požičať za menej. My sa postaráme o to, aby to bolo úplne bez starostí.Ušetríte tak nielen peniaze na požičanie ďalších šiat, ale tiež miesto vo vašom šatníku.

Nie sme iba požičovňa a predajňa šiat

 1. 1) Partnering

  1) Hľadáme partnerov, nie len dodávateľov

  Neustále oslovujeme nových dizajnérov, výrobcov a iných kreatívcov, aby sme vám mohli ponúknuť to najlepšie zo sveta módy. Spolupracujeme s rôznymi krajčírskymi firmami na Slovensku ale i v Českej republike preto, aby sme skrátili čakanie na úpravu (možno aj vašich) šiat.
 2. 2) Engineering

  2) Inovujeme

  Aby sme pomohli zákazníčkam vybrať si tie správne šaty z viac ako 1500 položiek na našom e-shope a z viac ako 800 šiat skladom, neustále inovujeme naše procesy. Investujeme do rozvoja technológií na našich pobočkách, k dispozícii je napr. TABLET, na ktorom si viete v kamennej predajni prezrieť aj celý on-line sortiment.
 3. 3) Fulfilling

  3) Budujeme sieť

  Máme on-line základňu v podobe e-shopu, no napriek tomu vieme, aké dôležité je môcť si šaty vyskúšať. Preto neustále rozširujeme našu sieť kamenných pobočiek a odberných miest, v ktorých si môžete šaty vyskúšať. Stačí si vybrať pre vás najbližšiu pobočku alebo odberné miesto a my vám na ne šaty radi pošleme.
 4. 4) Returning

  4) Vrátenie je stále jednoduchšie

  Každé šaty, ktoré si zákazníčka požičia, môže vrátiť na ktoromkoľvek odbernom mieste. Tam sú ihneď skontrolované naším expertom a ak sa vrátia bez poškodenia, profesionálne ich vyčistíme a vysušíme. Takto svieže a čisté šaty sú pripravené na ďalšie požičanie. Každé šaty majú u nás unikátne číslo, pomocou ktorého sledujeme ich životnosť a kvalitu – a tie, ktoré neuspejú v kontrole kvality automaticky vyradíme. Takto si môžete byť istá, že nekupujete mačku vo vreci.
 5. 5) Learning

  5) Našim učiteľom je zákazník

  Každým klikom na webe, každou potvrdenou rezerváciou, každým vrátením do našich skladov zbierame informácie od Vás – Vaše postrehy, nápady, myšlienky. Každá takáto informácia je pre nás cenná a prejaví sa na sile a kvalite našich služieb. Garantujeme vám napr. to, že na rovnakú udalosť nepôjdu od nás podobné alebo rovnaké šaty. Zaviedli sme totiž systém, ktorý pri každej rezervácií vykonáva kontrolu – a to aj keď nie ste náš zákazník.
Náš tím

foto

PETRONELA

Už ju nebavilo vyhadzovať tisíce pri nákupe spoločenských šiat. Dostala nápad a dnes má ten nápad meno – Krásne-šaty.sk Založila spoločnosť, ktorá dnes určuje trend v oblasti požičiavania spoločenských šiat. Vytvorila komunitu šikovných ľudí, ktorí jej pomáhajú svoju ideu napĺňať. Tiež je úspešná manažérka (mamina) 3 detí. :)

foto

Marcel

Všehochuť inžinier. Webista, technokrat a firemný zabávač. Či?

foto

ŠTEVO

Backend programátor a python-language guru. Svojím pričinením posunul systém práce do nových rozmerov.

foto

ZBYNĚK

High speed inovátor a majster technológií. Vo svojom živote priniesol viac inovácii v oblasti obchodu, ako ktokoľvek iný.

Pracovné príležitosti

Ak ste výnimočná/ý a ste si istá/ý, že potrebujeme práve vás – neváhajte a napíšte nám. Svoj životopis posielajte na kontakt@krasne-saty.sk Ak by ste chceli s nami spolupracovať, prípadne vo vašom meste otvoriť našu pobočku, či odberné miesto píšte na spolupraca@krasne-saty.sk

Aktuálne ponúkame

foto

Krajčír/ka

foto

Asistentka predaja v kamennom ateliéri v PP a v BA

foto

Webový grafik/dizajnér