×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Byť výnimočný nie je jednoduché, ale my sme túto výzvu prijali a dnes máme veľa spokojných zákazníčok. Čo ich k tomu viedlo? Všetky dobre vieme, že obliecť si tie isté šaty viackrát nie je to pravé orechové. Tak prečo si šaty kupovať za plnú cenu, keď si ich oblečiete iba raz? Veď si ich môžete jednoducho požičať za menej. My sa postaráme o to, aby to bolo úplne bez starostí.Ušetríte tak nielen peniaze na požičanie ďalších šiat, ale tiež miesto vo vašom šatníku.

Nie sme iba
požičovňa a predajňa šiat

 1. 1) Partnering

  1) Hľadáme partnerov, nie len dodávateľov

  Neustále oslovujeme nových dizajnérov, výrobcov a iných kreatívcov, aby sme vám mohli ponúknuť to najlepšie zo sveta módy. Spolupracujeme s rôznymi krajčírskymi firmami na Slovensku ale i v Českej republike preto, aby sme skrátili čakanie na úpravu (možno aj vašich) šiat.

 2. 2) Engineering

  2) Inovujeme

  Aby sme pomohli zákazníčkam vybrať si tie správne šaty z viac ako 1500 položiek na našom e-shope a z viac ako 800 šiat skladom, neustále inovujeme naše procesy. Investujeme do rozvoja technológií na našich pobočkách, k dispozícii je napr. TABLET, na ktorom si viete v kamennej predajni prezrieť aj celý on-line sortiment.

 3. 3) Fulfilling

  3) Budujeme sieť

  Máme on-line základňu v podobe e-shopu, no napriek tomu vieme, aké dôležité je môcť si šaty vyskúšať. Preto neustále rozširujeme našu sieť kamenných pobočiek a odberných miest, v ktorých si môžete šaty vyskúšať. Stačí si vybrať pre vás najbližšiu pobočku alebo odberné miesto a my vám na ne šaty radi pošleme.

 4. 4) Returning

  4) Vrátenie je stále jednoduchšie

  Každé šaty, ktoré si zákazníčka požičia, môže vrátiť na ktoromkoľvek odbernom mieste. Tam sú ihneď skontrolované naším expertom a ak sa vrátia bez poškodenia, profesionálne ich vyčistíme a vysušíme. Takto svieže a čisté šaty sú pripravené na ďalšie požičanie. Každé šaty majú u nás unikátne číslo, pomocou ktorého sledujeme ich životnosť a kvalitu – a tie, ktoré neuspejú v kontrole kvality automaticky vyradíme. Takto si môžete byť istá, že nekupujete mačku vo vreci.

 5. 5) Learning

  5) Našim učiteľom je zákazník

  Každým klikom na webe, každou potvrdenou rezerváciou, každým vrátením do našich skladov zbierame informácie od Vás – Vaše postrehy, nápady, myšlienky. Každá takáto informácia je pre nás cenná a prejaví sa na sile a kvalite našich služieb. Garantujeme vám napr. to, že na rovnakú udalosť nepôjdu od nás podobné alebo rovnaké šaty. Zaviedli sme totiž systém, ktorý pri každej rezervácií vykonáva kontrolu – a to aj keď nie ste náš zákazník.