×
+421 904 258 332
(Tel: Po-Pia: 10-18hod So:9-12hod)
kontakt@krasne-saty.sk
Menu

Nie sme jeden butik, ktorý má „nejakú“ webovú stránku. Sme sieť kamenných pobočiek a menších odberných miest, ktorých účelom je – možnosť si šaty vyskúšať. Radi vám ich pošleme na pobočku, ktorá je pri Vás najbližšie, kde sa o vás postará kvalifikovaný personál, ktorý vám s ochotou poradí. Samozrejme chápeme, že nie vždy je možné navštíviť našu pobočku, či odberné miesto a preto sme zaviedli sofistikovaný systém, vďaka ktorému vieme overiť všetko potrebné aj on-line. Mačku vo vreci nechajte iným, vy nakupujte u nás s istotou.

Zoznam pobočiek

foto

Poprad

Predajňa a požičovňa spoločenských, elegantných a svadobných šiat, Krásne-šaty.sk Poprad, Murgašova 86, Po-Pia 12:00-17:00, So 9:00-12:00

foto

Nitra

Odberné miesto Krásne-šaty.sk – Nitra, možnosť vyskúšania a prevzatia si dámskych spoločenských, elegantných a svadobných šiat, na akúkoľvek udalosť.

foto

Spišská Nová Ves

Odberné miesto Krásne-šaty.sk – Spišská Nová Ves, možnosť vyskúšania a prevzatia si spoločenských, elegantných a svadobných šiat, na akúkoľvek udalosť.

foto

Čadca

Odberné miesto Krásne-šaty.sk – Čadca, možnosť vyskúšania a prevzatia si dámskych spoločenských, elegantných a svadobných šiat, na akúkoľvek udalosť.

foto

Bratislava